AKSOY HUKUK, İzmir merkezli bir hukuk bürosudur. Büromuz deniz ticareti hukuku | deniz hukuku, havacılık hukuku, taşıma ve lojistik hukuku alanlarında Türkiye’de önemli bir konuma sahiptir. Hukuk Büromuzda yukarıda sayılanlara ilave olarak ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku, iş hukuku, aile hukuku, miras hukuku, ticari senetler hukuku, tüketici hukuku, şirketler hukuku ile uluslararası satım ve ödeme hukuku alanlarında da üst düzey hukuki hizmet sunulmaktadır.

AKSOY HUKUK, kendisine başvuran kişilere hukuki yardımda bulunurken özenli davranmakta, hukuki problemlerinin çözümüne  uygulama, mahkeme kararları ve akademik değerlendirmeleri harmanlayarak ulaşmaktadır. Bu manada AKSOY HUKUK, özellikle bazı hukuki meselelerin halli için, o alanın uzmanı hukukçulara başvurulması gerektiği inancındadır. O yüzden deniz hukuku avukatı ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.

AKSOY HUKUK, İzmir merkezli faaliyet göstermekte ise de, Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde, özellikle de İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Mersin ve Trabzon’daki çözüm ortakları sayesinde geniş hukuki yardım imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte uluslararası uyuşmazlıkların halli noktasında, AKSOY HUKUK, dünya başkentlerindeki saygın hukuk büroları, avukat ve akademisyenler ile irtibat halindedir.

AKSOY HUKUK, dava takibi, tahkim, arabuluculuk veya hukuki danışma açısından yardıma hazırdır. Detaylı bilgi ve hukuki yardım talebi için iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak randevu alabilir ya da doğrudan elektronik posta gönderebilirsiniz.