AKSOY HUKUK, İzmir merkezli bir hukuk bürosudur. Büromuz özellikle deniz ticareti hukuku | deniz hukuku, havacılık hukuku, taşıma ve lojistik hukuku alanlarında hizmet vermektedir. Hukuk Büromuzda yukarıda sayılanlara ilave olarak ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku, iş hukuku, aile hukuku, sağlık hukuku, miras hukuku, şirketler hukuku ile uluslararası ticaret hukuku alanlarında da üst düzey hukuki hizmet sunulmaktadır.

AKSOY HUKUK, kendisine başvuran kişilere hukuki yardımda bulunurken özenli davranmakta, hukuki problemlerinin çözümüne  uygulama, mahkeme kararları ve akademik değerlendirmeleri harmanlayarak ulaşmaktadır. Bu manada AKSOY HUKUK, özellikle bazı hukuki meselelerin halli için, o alanın uzmanı hukukçulara başvurulması gerektiği inancındadır.

AKSOY HUKUK, İzmir merkezli faaliyet göstermekte ise de, Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde, özellikle de İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Mersin ve Trabzon’daki çözüm ortakları sayesinde geniş hukuki yardım imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte uluslararası uyuşmazlıkların halli noktasında, AKSOY HUKUK, dünya başkentlerindeki saygın hukuk büroları, avukat ve akademisyenler ile irtibat halindedir. AKSOY HUKUK, dava takibi, tahkim, arabuluculuk, sözleşme hazırlanması ve kontrolü ya da hukuki danışmanlık gibi ihtiyaçlarınızda yardıma hazırdır. Detaylı bilgi ve hukuki yardım talebi için iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak randevu alabilir ya da doğrudan elektronik posta gönderebilirsiniz.